1. Anasayfa
 2. Renault Engelli Araç Fiyatları

Renault Captur Ötv’siz Fiyatı 2024 Haziran (Güncel RAKAMLAR)

Renault Captur Ötv’siz Fiyatı 2024 Haziran (Güncel RAKAMLAR)
Renault Captur Engelli indirimi
0

Renault Captur Ötv’siz Fiyatı karşınızda! Güncellenen kasasıyla dinamik ve çekici bir görünümle kavuşarak Renault Captur ötv muafiyetli fiyat listesinin en çok aranan otomobillerinin başında yer aldı. Akıcı hatları, sportif detayları ve yüksek sürüş pozisyonu onun en büyük artıları.

Büyük ön ızgarası, modern farlar ve keskin hatları, otomobili oldukça şık gösteriyor Captur, Crossover sınıfında hem şehir içinde hem de şehirler arası sizlere mükemmel bir sürüş deneyimi sunuyor. Renault Captur’u neden tercih etmeniz gerektiğiniz, artılarını ve eksilerini ayrıca sizler için listeledik. Öncelikle Renault Captur ÖTV’siz fiyat listesini aktaralım, daha sonra detaylara değineceğiz.

Renault Captur ÖTV’siz Fiyat Listesi 2024

Renault Captur ÖTV’siz Fiyat Listesi 2024 rakamlarını incelediğimiz, güncellenen engelli araç alım limiti olan 1 milyon 591 bin 200 TL ‘yi geçmediği için, bütün donanımlarını satın alıp kullanabiliyorsunuz.

Captur’ün iç mekanı ferah ve modern bir tasarıma sahip. Yüksek kaliteli malzemeler, şık detaylar iç mekanı zengin gösteriyor. Şöför koltuğuna oturduğunuzda eminiz ki güzel araba dersiniz. Hele firmanın son girişi joyistik vites mükemmel duruyor. Fakat, bunun yalnızca icon donanımla birlikte geldiğini de özellikle belirtelim. Konforlu koltukları, geniş saklama bölmeleri ve mükemmel tasarlanmış bir multimedya sistemi gibi özellikler, iç mekanda konforlu bir deneyimine neden olmuş. Ayrıca, gerektiği durumlarda arka koltukları yatırıp bagajda oldukça geniş bir taşıma alanı da elde edebilirsiniz. Renault captur engelli indirimi uygulandıktan sora rakamlar şöyle çıkıyor,

İşte karşınızda, Renault Captur ötv muafiyetli fiyat listesi

 • Renault Captur Touch Donanım 1.3 TCe EDC 140 Beygir Hybrid MotorOtomatik vites: 746.500 TL
 • Renault Captur Icon Donanım 1.3 TCe EDC 140 Beygir Hybrid Motor, Otomatik vites: 742.100 TL
 • Renault Captur RS Line Donanım 1.3 TCe EDC 155 Hybrid– Otomatik Vites: 749.900 TL
Renault Captur ÖTV'siz Fiyat
Renault Captur ötv’siz Fiyatı
thumbnail
Önerilen Yazı
Renault Megane Ötv’siz Fiyatı 2024 Haziran (Güncel RAKAMLAR)

Renault Captur 2013 yılında üretildikten sonra çok sayıda satış yaptı. Yerden yüksek olması, geniş iç hacmi ve düşük fiyat politikası her zaman çok satılan bir otomobil olmasına neden oldu. O tarihten sonra farklı kasa türleri ve makyajlamalar yapılsa da 2020 Yılında en son görünümüne kavuştu ve günümüzde de bu kasanın satışı yapılıyor. Hem yerden yüksek olsun hem de satış rakamları biraz ucuz olsun diyorsanız, Captur sizin için harika bir seçim olur.

2024 yılında satışa sunulan 1.3 litrelik turbo benzinli motorların tamamı Mild Hybrid özelliğiyle geliyor. Tam hibrit motor olmasa da, yakıt tüketiminde önemli bir tasarruf sağladığından söz edebiliriz. ,

Renault Captur Engelli indirimi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Renault Captur Engelli indirimi hesaplaması otomobilin satış rakamları üzerinden yapılmaktadır. Alacağınız otomobil fazla 1.6 LT motor hacmine sahip olmalı ve Engelli Araç Alım Limiti 2024 yılında belirlenen barem olan 1 milyon 591 bin 255 TLnin altında yer almalıdır.

Aracın TipiOtomobil
Motor Hacmi1600 Litre
Aracın Vergisiz Fiyatı472.827 TL
ÖTV Oranı%80
ÖTV Tutarı378.230 TL
KDV Oranı%18
KDV Tutarı153.183 TL
Toplam Vergiler531.413 TL
Engelli İndirimli Rakamı557.889 TL
Captur Engelli indirimi hesaplaması

Anlayacağınız, yaklaşık 1.000.000 TL’ye satılan bir otomobile ÖTV Muafiyeti uygulanıp 557.889 ,TL ‘ye ÖTV’siz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 • Renault Captur Engelli indirimi hesaplaması aşamasında, talep edilen aracın ham fiyatına ÖTV uygulanır ve ham fiyat ile ÖTV fiyatı toplanarak KDV’si eklenir
 • Renault Captur Ötv’siz araca sahip olurken, KDV indiriminden de yararlanırsınız. Normal araçlarda %20 KDV ödenirken Renault Captur Ötv’siz araç alım aşasında ödeyeceğiniz KDV oranıda, rapora göre değişkenlik göstermekle birlikte %15 oranında uygulanmaktadır.
 • KDV ve ÖTV ile uygulanan ayrı ayrı indirimler, araca bağlı farklılık göstermekle birlikte ortalama %30-32 arasında değişir. 

Renault Captur dışında tüm Renault araçların ÖTV’siz rakamlarına göz atmak isterseniz; Renault Engelli Araç Fiyatları 2024 güncel listemizi de inceleyebilirsiniz.

Renault Captur hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Aklınıza takılanları, sormak istediklerinizi, yanıtlamaktan/yayınlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Unutmayın, her zaman dediğimiz gibi BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ!

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 1
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

2018 yılında Engelli Araç alma çabalarım sırasında yaşadığım büyük zorlukları, bir başkasının yaşamasını engellemek adına bu platformu kurdum. Gönüllük esasıyla yürüdüğümüz bu yolda siz de bizimle iletişim kurarak aramıza katılabilirsiniz. BİZ BERABER GÜÇLÜYÜZ. Engelli Araç Platformu bir Engelsiz YAŞAM Girişimidir

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir